تنوع کلید و پریزهای لوکس و لاکچری Livolo این امکان را به شما می دهد که از متنوع ترین مکانیزم ها را با فریم های لوکس شیشه و آلومینیوم هماهنگ کنید.

مکانیزم های خاص

سوالات متداول

اندازه قوطی مناسب برای این کلیدها 6 سانت می باشد که همان قوطی های معمولی موجود در بازار ایران می باشد.

برای نصب صحیح این کلیدها، می بایست از قوطی های پیچ خور استفاده نمود. در صورتی که امکان تعویض قوطی ها نباشد می توان از چنگک برای نصب کلیدها و پریزها استفاده نمود.

از آنجاییکه اندازه کلید و پریزها این برند همان اندازه های کلیدهای سنتی متداول در ایران می باشد، نیازی به تغییر در سیم کشی یا تخریب دیوار نمی باشد. فقط کافی است کلیدهای سنتی را باز نموده و کلیدهای لمسی را با همان نوع سیم بندی نصب نمود.

برای نصب فریم های چندخانه (شیشه، آلومینیوم و لمسی) از قوطی های خشابی متداول در بازار می توان استفاده نمود که به وفور یافت می شوند. برای دریافت اندازه های دقیق فریم های چند خانه اینجا کلیک کنید.

رویه کلیدها و پریزها بصورت جداگانه نصب می شوند و هرگاه بخواهید می توانید رویه های قدیمی را به رویه های جدید تعویض نمایید. برای مطالعه راهنمای نصب اینجا کلیک کنید.

مزیت کلیدهای لمسی wifi برند Livolo این می باشد که کلیدها و پریزهای wifi به هیچ دستگاه دیگری نیاز ندارند و به صورت مستقیم به مودم اینترنت متصل می گردند و توسط نرم افزار smart life کنترل می شوند. همینطور هیچ تغییری در سیم کشی سنتی نیاز نیست و فقط سیم های فاز و نول 220 ولت به پشت کلیدها و پریزهای wifi متصل می شود.

جهت دریافت راهنمای و امکانات نصب نرم افزار smart life اینجا کلیک کنید.